15063.
Beendet 297. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.