15112.
Beendet 297. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Bánhidi Antal útinaplója. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Megviselt, sérült állapotban!