1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Szophoklész két könyve: Antigone. Sophokes tragédiája. Fordította és magyarázta: Csiky Gergely. Bp., é.n., Franklin, 95 p. Második kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötésben, kis sérüléssel a gerinc felső sarkán, kijáró elülső előzéklappal. Medve Dezső Könyvkereskedésének pecsétjével, Múzeum krt. 21. Elektra. Sophokes tragédiája. Fordította: Csiky Gergely. Magyarázta: Dr. Losonczi Lajos. Bp., 1922, Franklin, 136 p. Második, javított kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötésben, kijáró elülső előzéklappal. Medve Dezső Könyvkereskedésének pecsétjével, Múzeum krt. 21.