Emlékkönyv Dr. Gróf Klebelsberg Kunó negyedszázados kulturpolitikai működésének emlékére. Születésének ötvenedik évfordulóján. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Bp., 1925, Rákosi Jenő, . 1 t. + 640 p. Átkötött félvászon-kötés.A korszak számos kiemelkedő tudósának tanulmányával, valamint
Prihoda István (1891-1956) Klebelsberget ábrázoló rézkarcával, jelzett.