Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. K... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Sozialwissenschaften~46/Koczkas-Gyula-Ember-es-tudomanya-Budapest-EN-Beta-Irodalmi-Rt-Kiadoi-felvaszon-145-p~II1362197
1362197
15662
296
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!
: tánczos_gábor