Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Sir Ernest Shackleton: A déli sark hajótöröttjei. Fordította Halász Gyula. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, és egy térkép melléklettel illusztrálva. Jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor