Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Dr. Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1914, Universitas Könyvkiadó Társaság, VIII+419 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzokkal, belelülésekkel, de alapvetően jó állapotban. Halász László monori orvos névnélyegzőjével, és 1919-es névbejegyzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor