Az 1861-ik évi magyar országgyülés. I. kötet. Pest, 1861, Osterlamm Ká... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Jura~31/Az-1861-ik-evi-magyar-orszaggyules-I-kotet-Pest-1861-Osterlamm-Karoly-Korabeli-aranyozot~II1574988
1574988
15181
296
Books: Law
Beschreibung: Az 1861-ik évi magyar országgyülés. I. kötet. Pest, 1861, Osterlamm Károly. Korabeli aranyozott festett gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor