Tétel

Katalognummer:

15181.
Beendet 296. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Az 1861-ik évi magyar országgyülés. I. kötet. Pest, 1861, Osterlamm Károly. Korabeli aranyozott festett gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor