Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etel... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Andere-kuriositaten~44/Szunorak-Angol-elbeszelesek-az-ifjusag-szamara-Forditotta-Tisza-Etelka-Bp-en-Leg~II1334897
1334897
16016
296
Rufpreis:
800 HUF 2,17 EUR , 2,50 USD
Beschreibung: Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
: vörös_iván