11023.
Beendet 296. Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
II. Vilmos orániai herceg és jegyese, Mária, litográfia, papír, jelzett, Van Dyck nyomán, a L'Art illusztrációja, paszpartuban, 27,5×21,5 cm