Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1109658
11043
296
Sculptures, statuettes, plaques
1118402
11044
296
Cca 1880 Jézus szíve. Faragott festett fa, repedéssel, m:36 cm (talapzat nélkül) talapzaton (m:14 cm) karcolva "emlék Nagy M" felirattal, 1574262
11045
296
65000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Szabadság szobor. Bronz, jelzés nélkül, m: 41 cm 1576203
11046
296
36000
Kiss Sándor (1925-1999): II. Rákóczi Ferenc falikép, bronz, fára ragasztva, jelzett, 29×15 cm.
1576023
11047
296
Boda Gábor (1907-1984): Vigadozó kurucok, bronz falikép, jelzett, kis kopásnyomokkal, 26×31 cm 1562636
11048
296
Pajzán szobor, bronz, jelzés nélkül, m: 19 cm
1559230
11049
296
Delfinpár szobor, fa, lekopásokkal, m: 50,5 cm
1577286
11050
296
30000
Vörös János (1897-1963): Krisztus a kereszttel 1937. Gipsz, jelzett, m: 42 cm, h:44 cm
1064364
11051
296
50000
1579823
11052
296
Idős férfi, réz szobor alabástrom talapzaton, m: 28 cm 1574854
11053
296
Milói Vénusz mellszobor, műgyanta örlemény, m: 15 cm.
1577210
11054
296
Bronz galamb pár, jelzés és talapzat nélkül, 4,5×4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF