Judaica Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1168570
12303
296
Judaica
1944 A Budapesti Chevra Kadisa levelezőlapja, melyben kéri hogy a címzett saját érdekében keresse fel az irodát. A vészkorszak dokumentuma.
510061
12304
296
Judaica
1898 Ülőhely-utalvány a Síp utcai iskola imaházába Fischer Lajos részére
1579794
12305
296
3400
Judaica
Réz psumin tartó, sérült, 9x14x3,5 cm 1083279
12306
296
Judaica
1950 Budai izraelita aggok és árvák II. Labanc úti intézményének meghívója
1456296
12307
296
Judaica
1943 Ararát. Szerkesztette Komlós Aladár. Magyar Zsidó Évkönyv. Budapest,Országos Izraelita Leányárvaház, 157 p. Kiadói karton kötésben, foltos borítóval.
1456300
12308
296
Judaica
1939 Ararát. Zsidó magyar almanach. Budapest, Pesti Izraelita Leányárvaház, 135 p. Második kiadás. Kiadói műbőr kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.
1383701
12309
296
Judaica
1945 Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen, pp.:44, 19x13cm
1519051
12310
296
Judaica
1917 Szatmár, Steuer Ábrahám rabbi, saját kezű levele / Ábrahám Steuer rabbi's letter
1580086
12311
296
Judaica
1920-1933 2 db tanulmányi könyv izraelita tanulók részére
1581843
12312
296
Judaica
1940 "Emlékezésem, gyászom", elhunyt emlékének szent könyvecske, naptárral, benne a halálozás évfordulójának napjaival, imákkal, a gyászév előírásaival. Bp., Poel Czedek Egylet, 20+2 p. Félvászon-kötés. Jó állapotban.
1576416
12313
296
Judaica
A zsidókérdés igazi háttere. Peyer Károly országgyűlési képviselő beszéde a II. sz. zsidótörvényjavaslat vitájában a képviselőház 1939. március 1-i ülésén. Bp., Szociáldemokrata Párt titkársága, 31 p. 1258060
12314
296
Judaica
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, karton, 21×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF