Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD

Beschreibung:

Dr. (Heinrich) Kiepert: Bibel-atlas nach den neuesten und besten hülfsquellen. Szerk.: A. Lionnet. Bp., 1864, G.W.F. Müller. 1+2 p.+ 8 t. +51 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, sérült gerinccel, 6 színezett rézmetszetű térképpel, 2 rézmetszetű ábrával, néhol kissé foltos lapokkal, német nyelven./ Half-linenbinding, with rebound cover, with some little spotty on the pages, in German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor