Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.
Illustrated description of Hungary and its capital. Bp. é. n. Hornyánszky. 128 p. Igen gazdag képanyaggal. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, szecessziós díszekkel.
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Dr. Johann Heinrich Schicker: Das Königreich Ungarn. Die Länder Oesterreich-Ungarns in Wort und Bild. Wien, 1998, Archiv Verlag. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szövegközti és egészoldals fekete-fehér és egy egészoldalas színes illusztrációkkal illusztrálva, s német nyelven. Reprint! /Leatherette-binding, in German language.
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térkép melléklettel. Emlékkiállításra szóló meghívóval.
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.