Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

15108.

Rufpreis:
1 000 HUF

15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

15110.

Rufpreis:
1 800 HUF

15111.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15112.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15113.

Rufpreis:
2 000 HUF

15114.

Rufpreis:
2 000 HUF

15115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Loire. Szerencsés János felvételei, Fábián László bevezetőjével. Bp., 1985, Képzőművészeti. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.  Berkes Péter: Az ország háza. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
15116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
15117.

Rufpreis:
1 000 HUF

London, Oxford, Cambridge und Insel Wight. Griebens Reisebücher 9. Berlin, 1931, Albert Goldschmidt. 17. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.
15118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15119.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF