15036.
Beendet 295. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.