Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Vegyes orvosi könyvek, 3 db: Fertőző betegségek megelőzése. Szerk.: Tesity Jánosné. II. kiadás, Gyógyszertan és gyógyítás. I. kötet.Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Szerk.: Issekutz Béla. Ötödik, teljesen átdolgozott kiadás., Formulae Normales. Szabványos vényminták. Szerk.: Kedvessy György. Hatodik kiadás. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, az egyikben jegyzettel.
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Steiner Szilárd: Természetrajz a középiskolák I. osztálya számára. Rajzokat Gőbel J. Árpád készítette. Bp., 1926, Athenaeum. Félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták, megviselt állapotban, kijáró lapokkal (47-50, 63-66, 79-80 p.), egy-két rajzot kiszíneztek.
Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Hasonmás kiadás.
Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.
A modern okszerű kukoriczatermelés. A modern kukoriczatermelés és annak eszközei. Bp., [1910], Bächer Rudolf-Melichár Ferenc, Hornyánszky Viktor-ny, 115 p. Kiadói kissé viseltes illusztrált papírkötés, szövegközti illusztrációkkal.
Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn. The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.