15512.
Beendet 295. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Flammarion Kamill: Újabb csillagászati olvasmányok. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.