15557.
Beendet 295. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,31 USD
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.