Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor