Bücher: Militaria Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1465718
15330
295
Books: Military
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.) Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
1566027
15331
295
Books: Military
Haditechnikai tájékoztató 1986-87. 5. szám. 3 füzetben. Haditechnikai Könyvtár. Budapest, 1988, MN. Haditchenikai Intézet. Kiadói papírkötés.
1553712
15332
295
Books: Military
Orazhiya za samozashchita. Katalog - spravochnik. [Önvédelmi fegyverek. Katalógus - kézikönyv]. Szófia, 1992, BNV 99. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
1552601
15333
295
Books: Military
Joachim Peiper: Bandtiák nyolc óránál. Bp., 2006, Vagabund. Kiadói papírkötés. 1537576
15334
295
Books: Military
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
1536979
15335
295
Books: Military
1537477
15336
295
Books: Military
1521705
15337
295
Books: Military
1537616
15338
295
Books: Military
Rudolf Petershagen: A lelkiismeret lázadása. Fordította Szegő István. Bp., 1962, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1511199
15339
295
Books: Military
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel, térképvázlatokkal illusztrálva.
1340918
15340
295
Books: Military
1463025
15341
295
Books: Military
Tóth Lajos (szerk.): Orosz-magyar, magyar-orosz katonai szótár. Bp., 1976-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF