Hatályos jogszabályok gyűjteménye 1945-1987. Szerk.: Petrik Ferenc, Raft Miklós. 1-8. köt. Bp., 1988-1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. + Változások mutatója a hatályos jogszabályok gyűjteményéhez 1988-1989. Összeáll.: Liskáné Nagy Anna, Glatt Gábor. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
1945 Előterjesztés a tervezett új státusrendszerről. A budapesti közalkalmazottak fizetési és előmeneteli rendszerére vonatkozó átfogó javaslat 25p. + 4 kihajtható ábrával. Ritka!
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!