15482.
Beendet 295. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Vegyes szakácskönyv tétel. Szántó András: Eleink ételei. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Erdélyi Lajosné: Rakjuk el télire! Szántó András: Eleink ételei. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.