Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Vegyes fotográfiai kiadványok tétel, 11 db: Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban. Gyarmathy László: Török földön. Bp., 1983, Képzmőművészeti Kiadó. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. 1985 Fotóművészet XXVIII. évf. 1-4 szám. Kiadói papírkötés. 1990-1998 Soós árverési katalógusok, 5 db. Tűzött papírkötés. Jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kálmán_dániel