https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1513367
16106
295
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1391110
16107
295
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1289799
16108
295
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben. 1230826
16109
295
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1502591
16110
295
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1504137
16111
295
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, 1870, Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött kissé kopottas modern félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1406168
16112
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1340148
16113
295
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1246291
16114
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1323174
16115
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1337648
16116
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1394000
16117
295
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse