Keramiken

Zahl der Lose: 48

Mázas kerámia kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm.
11111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Art deco kerámia macska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Hongkong nagyméretű kerámia váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 30 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes kerámia tétel, összesen 5 db: kiöntők, tárolók, lámpás, az egyik jelzett, m: 6 és 29 cm közti méretben
11114.

Rufpreis:
800 HUF

Mázas kerámia falikép (csempe), jelzett, kis mázhibával, 25x25 cm
11115.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Iparművészeti Vállalatos retro mázas kerámia váza, az egyik jelzett, hibátlanok, m: 21 és 19 cm
11116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes kerámia és porcelán tétel, 8 db: kék festett figurák, köztük 2 db jelzett. m: 4 cm és 8 cm között
11117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett görög pohár, égetett agyag  fehér mázzal, hibátlan, m:10,5 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Padlóváza, részben kézzel festett, apró máz hibákkal, jelzés nélkül, m: 51 cm
11119.

Rufpreis:
12 000 HUF

Karvaly szobor, mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tófej retró mázas kerámia kiöntő, jelzett, apró mázhibákkal, m: 25,5 cm
11121.

Rufpreis:
800 HUF

Jubileumi német emlékkorsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5 cm
11122.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF