Keramiken Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1572430
11111
295
Art-ceramics
Mázas kerámia kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm.
1571423
11112
295
Art-ceramics
Art deco kerámia macska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 1571466
11113
295
Art-ceramics
Hongkong nagyméretű kerámia váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 30 cm
1550177
11114
295
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, összesen 5 db: kiöntők, tárolók, lámpás, az egyik jelzett, m: 6 és 29 cm közti méretben
1570528
11115
295
Art-ceramics
Mázas kerámia falikép (csempe), jelzett, kis mázhibával, 25x25 cm
1547329
11116
295
Art-ceramics
2 db Iparművészeti Vállalatos retro mázas kerámia váza, az egyik jelzett, hibátlanok, m: 21 és 19 cm 1529582
11117
295
Art-ceramics
Vegyes kerámia és porcelán tétel, 8 db: kék festett figurák, köztük 2 db jelzett. m: 4 cm és 8 cm között
1570241
11118
295
Art-ceramics
Jelzett görög pohár, égetett agyag fehér mázzal, hibátlan, m:10,5 cm
1567374
11119
295
Art-ceramics
Padlóváza, részben kézzel festett, apró máz hibákkal, jelzés nélkül, m: 51 cm
1528776
11120
295
Art-ceramics
Karvaly szobor, mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm
1523092
11121
295
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia kiöntő, jelzett, apró mázhibákkal, m: 25,5 cm 1556256
11122
295
Art-ceramics
Jubileumi német emlékkorsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF