Tétel

Katalognummer:

12994.
Beendet 295. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

1910 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. Tizennegyedik évfolyam. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Újságvállalata. Dombornyomott, aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel, gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, gazdag reklámanyaggal, közte egy Kovald Péter és Fia litho reklámbélyeggel, aranyozott lapélekkel, belül jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor