1899 Nagyméretű lithografált kalendárium. Rózsavirág, lehajtható levelekkel, a különböző hónapok szerint. Hátoldalán két helyen ragasztóval megerősített / Large lithographic calendar. Foldable rose leafs of every month. cca 48x21 cm