Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 70

5db-os vegyes szocialista jelvény és kitüntetés tétel, közte "K.G.M. Tanintézetek Törzsgárda Jelvénye - 10." zománcozott jelvény és miniatűr sérült eredeti tokban; "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény eredeti tokban T:2 zománchiba
31134.

Rufpreis:
1 000 HUF

6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "SZOT", "KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor 1961" T:2
31135.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

7db-os vegyes kitüntetés adományozói okirat és igazolvány, közte 1982. "Munka Érdemrend bronz fokozat" adományozói okirata
31136.

Rufpreis:
1 000 HUF

10db-os kitűző és jelvény tétel a szocialista korszakból, közte "KISZ - Ifjúság a Szocializmusért", "Kender-Juta Budapest", "Előre" T:2,2-
31137.

Rufpreis:
1 000 HUF

14db-os "KISZ" kitüntetés, jelvény és kitűző tétel, közte "Olimpiai Tízpróba 1976 KISZ", "Szocialista Hazánkért KISZ" T:1-,2
31138.

Rufpreis:
1 000 HUF

14db-os vegyes, nagyrészt magyar szocialista jelvény és kitűző tétel, közte "BNV 1948" Br kitűző, "MKP" zománcozott kitűző, "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" kitűző T:2,2-
31139.

Rufpreis:
1 000 HUF

16db-os vegyes kitüntetés és jelvény tétel nagyrészt a szocialista korszakból, közte 1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, ~1970-1980. "Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott jelvény, DN "1905 KKG" Könyves Kálmán Gimnázium zománcozott Br jelvény T:2
31140.

Rufpreis:
1 000 HUF

52db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel légitársaságok és repülők témában, mind felakasztható díszpárnába szúrva T:2,2-
31141.

Rufpreis:
6 000 HUF

61db-os, főleg a szovjet űrprogrammal kapcsolatos jelvény tétel, benne több zománcozott, néhányról a tű letört T:1,1-,2 61pcs of badges, mainly the badges of Soviet space program, between them more enamelled pcs, some without needle C:UNC,AU,XF
31142.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis doboznyi jelvény, kitűző és gomb tétel, egy része militária témában, benne több sérült darab is T:vegyes
31143.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF