Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.