Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Milleniumi emlékkiadás. 1740 - 1903. évi törvénycikkek. 12 kötet a sorozatból Bp., 1896-1903, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban-
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Sebess Dénes, Börcsök Andor: Magyarországi birtokrendezés. Bp., 1909, Pesti Könyvnyomda Rt, 8+550 p. Átkötött félvászon kötés, a címoldal hiányzik, az első 8 oldal üres, az elsőre ceruzával beírták a címet, és a szerzők neveit, de a könyv teljes, és mindezek ellenére jó állapotú.
Dr. Márkus Dezső (szerk.): A hatályos magyar törvények gyűjteménye. Corpus Juris Hungarici. (Magyar Törvénytár) I-V. +1912+1913+1915. Budapest, 1912-1913-1914-1916, Franklin-Társulat. Kiadói félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Változó állapotban. A borítók viseltesek, kopottak, foltosak. Intézményi bélyegzővel. A könyvekben néhol bejegyzésekkel.
Magyar törvények. (Codex Hungaricus.) Az alkalmazásban levő magyar törvények gyüjteménye. Szerk.: Grecsák Károly vezetésével Lányi Márton-Sándor Aladár-Ráth-Végh István. Bp., 1911. Révai. Az első rész az 1687 és 1910 közötti magyar törvényeket gyűjti össze, összesen 10 kötetben. Ebből 3 kötet (1687-1867, 1889-1893, valamint 1897-1900 évi törvények) hiányzik. Az ezt követő második rész évente kiadásra került a Révai testvérek gondozásában, az 1918-as törvényekig bezárólag. 1919-es törvények híján a harmadik rész már a Térfy Gyula szerkesztésével, a Franklin kiadásában, az 1920-tól hozott törvényekkel folytatódik, évenkénti kiadással, jelen esetben 1927-ig. Összesen tehát 23, kisebb szépséghibáktól eltekintve jó állapotú kötet, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, belül jó állapotban, egy-két helyen kisebb foxing-foltokkal. Egy kötet (1913) erősen hiányos állapotban, az első ív teljesen hiányzik, az azt követő 1-2 lap sérült, valamint a 83-84. o. hiányzik.