Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1557856
11020
294
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott imádkozó csont figura, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 1561829
11021
294
Szebellédi Géza (?-?): Kisbíró, faragott fa, jelzett, m:11 cm 1557312
11022
294
Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kis repedéssel, fa talapzaton, m: 16 cm (23 cm) 1529404
11023
294
Jelzés nélkül: Női figura. Ólom, m: 23 cm
1559230
11024
294
Delfinpár szobor, fa, lekopásokkal, m: 50,5 cm
1559226
11025
294
Elefánt szobor, fa, kis sérüléssel, az egyik agyara kijár, m: 40 cm 1562636
11026
294
15000
Pajzán szobor, bronz, jelzés nélkül, m: 19 cm
1561779
11027
294
Azonosítatlan híres ember jobb kézfeje, galvanoplasztika, fa talapzaton, jelzett (Der Galvanoplastik, J. Husza Wien), tisztított, 21,5×12×7,5 cm 1560450
11028
294
Fekvő férfi, spiáter szobor, alabástrom talapzaton, 14×32×6 cm
1473377
11029
294
3400
Jelzés nélkül: Egypúpú teve. Bőrrel bevont kisplasztika, m:31 cm, h:31 cm
1064364
11030
294
50000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF