Mohrlüder Vilmos (1899-1993): Nemzetközi CACIB kutyakiállítás 1967. Pl... https://www.darabanth.com/de/294-Fernauktion/294.0/Andere-Sammelgebiete/Poster~200028/Mohrluder-Vilmos-1899-1993-Nemzetkozi-CACIB-kutyakiallitas-1967-Plakat-litografia-jelze~II1541721
1541721
12978
294
28000
Poster
Beschreibung: Mohrlüder Vilmos (1899-1993): Nemzetközi CACIB kutyakiállítás 1967. Plakát, litográfia, jelzett, hajtott, kis szakadással, 82x56
: vörös_iván