Foto Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1560446
12054
294
Photo
1982-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs látogatása a VIII. kerületben, fotómontázs feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm 1560439
12055
294
Photo
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház X, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm 1560394
12056
294
Photo
Katkó István: Pilótautánpótlás, jelzetlen fotó, 18x24 cm 1560466
12057
294
Photo
Katkó István: Ménes a Hortobágyon, jelzetlen fotó, kis foltokkal, 18x24 cm
1556939
12058
294
Photo
1942 Korschelt Miklós (1900-1982): Apáca I-II., 2 db pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm és 22x17 cm 1067690
12059
294
Photo
cca 1970 Dr. Kosztolányi Gyula: Díszletfestők Szegeden, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm 1558050
12060
294
Photo
cca 1968 Kovács Béla (Baja): Tízpercben, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, négy sarkán kilyukasztva, kasírozva, 30x39,5 cm 1427013
12061
294
Photo
cca 1960 Krisch Béla: Deszkahíd, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, külföldre küldési engedély pecsétekkel, 25x40 cm
1205618
12062
294
Photo
cca 1960 Krisch Béla (Kecskemét): Libák, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 14x38 cm 1556934
12063
294
3400
Photo
cca 1935 Leichtner Erzsébet pecséttel jelzett vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, Sz. O. hagyatékából, 11,5x14,5 cm 1557771
12064
294
110000
Photo
1940 Leichtner Erzsébet aláírt, vintage fotóművészeti alkotása, 28x22 cm, paszpartu 43x35 cm
1454850
12065
294
Photo
cca 1975 Magyar Alfréd: Agyagbánya, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF