Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1524537
19048
293
Jewellery
1535661
19049
293
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g / Silver ring 4,5 g
1535664
19050
293
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 48, nettó: 3,4 g / Silver ring 3,4 g 1524159
19051
293
11000
Jewellery
1554084
19052
293
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g
1453078
19053
293
Jewellery
Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm 1556338
19054
293
Jewellery
Ezüst(Ag) csigaevő villa, jelzett, h: 11 cm, nettó: 14,3 g 1556382
19055
293
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, sérülésekkel, jelzett, 11x8 cm, nettó: 129,2 g
1524868
19058
293
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzés nélkül, 51 cm, nettó 2,1 g
1552977
19059
293
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 1,5 g 1552993
19060
293
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g 1552988
19061
293
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF