Juwelen

Zahl der Lose: 82

Ezüst(Ag) háromkarikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,6 g
19036.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst dupla karlánc, vagy gyerek nyaklánc 2 g.
19037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) delfinlábas fűszertartó, jelzett, m: 6 cm, nettó:103,5 g
19038.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, sérült, h:10,5 cm, nettó:32 g
19039.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm
19040.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) láncfüggős, apró kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 4,5x1 cm, bruttó: 4,8 g
19041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,5 g
19042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 2,2 g
19043.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db ezüst (Ag.) gyűrű, kő berakásokkal, az egyik jelzett, méret: 56-60 ill. 54, bruttó 4,6 g + Ezüst (Ag.) delfines bokalánc, fém szerelékkel, javításra szorul, h: 24,5 cm, bruttó 2,5
19044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g
19045.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst(Ag) hullámmintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 2,5 g
19046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Díszes ezüst (Ag.) feszület, jelzett, 10,5×6,5 cm, nettó 26,3 cm
19047.

Rufpreis:
1 000 HUF
36

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF