Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553717
19036
293
Jewellery
Ezüst(Ag) háromkarikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,6 g
1554566
19037
293
Jewellery
Ezüst dupla karlánc, vagy gyerek nyaklánc 2 g.
1554091
19038
293
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) delfinlábas fűszertartó, jelzett, m: 6 cm, nettó:103,5 g 1556468
19039
293
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, sérült, h:10,5 cm, nettó:32 g
1555931
19040
293
Jewellery
Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm 1532336
19041
293
Jewellery
Ezüst(Ag) láncfüggős, apró kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 4,5x1 cm, bruttó: 4,8 g 1532354
19042
293
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,5 g 1532480
19043
293
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 2,2 g 1555470
19044
293
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) gyűrű, kő berakásokkal, az egyik jelzett, méret: 56-60 ill. 54, bruttó 4,6 g + Ezüst (Ag.) delfines bokalánc, fém szerelékkel, javításra szorul, h: 24,5 cm, bruttó 2,5 1555661
19045
293
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g
1533289
19046
293
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámmintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 2,5 g 1556479
19047
293
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) feszület, jelzett, 10,5×6,5 cm, nettó 26,3 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF