Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1931 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának 7. évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1931). Vászonkötésben, jó állapotban.
1925 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának első évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1925). Vászonkötésben, jó állapotban.
Weiß, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orelli Füssli Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.