Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

15012.

Rufpreis:
5 000 HUF

15013.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Laurin Luchner: Schlösser in Österrecih I-II. München, , C. H. Beck. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, feket-fehér képekkel gazdagon illusztrálva,német nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in German language.
15014.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ráday Mihály: Városvédőbeszédek I-II. Bp., 1988, Széchényi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, két térképmelléklettel. Jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
1 200 HUF

Róma. Szerk.: Lontay László. Az illusztrációkat válogatta Láng Pálné. Regélő városok. Bp., 1965, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal.
15016.

Rufpreis:
1 800 HUF

Deutschland Wien. Bécs, 1938, Landesfremdenverkehrsverband, 31 p. (szöveg)+22 l.(képek.) Első kiadás. Papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, 31 p. (text)+22 l. (photos), in German language. First edition.
15017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buza Péter: Pest-budai történetek - rendhagyó városnéző séta, Szombathely, é.n., Sylvester János Nyomda, egészvászon kötésben, védőborítóval, jó állapotban
15018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. 82 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.
15019.

Rufpreis:
8 000 HUF

15020.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15021.

Rufpreis:
1 000 HUF

15022.

Rufpreis:
2 000 HUF

15023.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF