15601.
Beendet 293. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,31 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.