Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. (Budapest, 1942), Bólyai Akadémia. Kiadó félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban./ Half-linen-binding, in Hungarian language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván