https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1542027
11199
293
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ébresztőóra a XIX. sz.-ból. Jelzett, francia ES. Ingajáratos. Az óraszerkezet néha működik, de az ébresztő mutatója hiányzik. Fém és sárgaréz. Zománcozott számlappal, rajta hajszálrepedésekkel. / Vintage French alarm clock with missing alarm dial
Das Lot is nicht erreichbar
1447095
11200
293
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Dolce & Gabbana igényes női (szűk) karóra eredeti dobozában, elem lemerült
Das Lot is nicht erreichbar
1491291
11201
293
0
50000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. Asztali óra halászó figura díszítéssel. Bronzírozott fém, Ingajáratú. Zománc számlappal. Fél-ütős. Kulccsal. Működőképes, de beállításra szorul. Számlapon hajszálrepedések / 19th century table clock with fishing figure. Enameled dial with minor cracks
Das Lot is nicht erreichbar
1556383
11203
293
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
MOM vekker. Működő, jó állapotban. 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1556381
11204
293
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Konnektorba dugható asztali óra. Magyar gyártmány. Ébresztős, fa testtel 24x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1550266
11205
293
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Metamec angol asztali óra, repedt műanyag fedőlappal, 15x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1556153
11206
293
0
12000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Württemberg utazó óra, másodpercmutatós, újrafestve, felhúzóval, működőképes állapotban, 18x12x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse