Uhren

Zahl der Lose: 31

Antik ébresztőóra a XIX. sz.-ból. Jelzett, francia ES. Ingajáratos. Az óraszerkezet néha működik, de az ébresztő mutatója hiányzik. Fém és sárgaréz. Zománcozott számlappal, rajta hajszálrepedésekkel. / Vintage French alarm clock with missing alarm dial
11199.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dolce & Gabbana igényes női (szűk) karóra eredeti dobozában, elem lemerült
11200.

Rufpreis:
8 000 HUF

11201.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

MOM vekker. Működő, jó állapotban. 19 cm
11203.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Konnektorba dugható asztali óra. Magyar gyártmány. Ébresztős, fa testtel 24x20 cm
11204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Metamec angol asztali óra, repedt műanyag fedőlappal, 15x27,5 cm
11205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Württemberg utazó óra, másodpercmutatós, újrafestve, felhúzóval, működőképes állapotban, 18x12x10 cm
11206.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF