cca 1930 Osram Nitra reklámplakát, litográfia, hátoldalán német nyelvű... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Andere-Sammelgebiete/Poster~200029/cca-1930-Osram-Nitra-reklamplakat-litografia-hatoldalan-nemet-nyelvu-ismerteto-jelzett-N~II1553852
1553852
13054
293
Poster
Beschreibung: cca 1930 Osram Nitra reklámplakát, litográfia, hátoldalán német nyelvű ismertető, jelzett (N), 27,5×20,5 cm
: ra