Militaria Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545634
12634
293
Military
1921 Hajmáskéri laktanya fotói, 4 db, fotólap, rajtuk a parancsnoksági épülettel, barakkokkal, illetve az egyik barakk legénységéről készült fotókkal, a hátoldalon feliratozva, 9x14 cm. 1552822
12635
293
Military
cca 1900 Osztrák-magyar tengerész keményhátú fotója, E. Mioni műterméből, díszes hátoldallal, 9x6 cm 1545096
12636
293
Military
1939-1943 Fényképes gépjárművezetői igazolvány, katonatiszt részére, a honvédelmi minisztérium (a hátoldala tele írva jegyzetekkel) és a hadtestparancsnokság engedélyeivel, kissé kopottas vászontokban 1545205
12637
293
Military
1928 Katonai igazolvány, és zsoldkönyv, fényképpel, katonatiszt részére, bejegyzésekkel, kissé viseltes vászontokban. 1545222
12638
293
Military
1937-1945 Bp., A Magyar Királyság által kiállított fényképes útlevél, katonatiszt feleségének a részére, meghosszabításokkal, 5 db 50 f. okmánybélyeggel, számos bejegyzéssel, két katonai hatóságok által kiállított igazolással, az egyik a Németországi Katonai Parancsnokság állította ki, kopottas vászontokban. 1552669
12639
293
Military
1916 Magyar hadnagy szabadságkérelmező levele Bosznia Hercegovinából
1545670
12640
293
Military
cca 1920 Katonatisztek csoportképe, némelyik ruházatán számos kitüntetés, elküldött képeslap, a hátoldalon szémélyes hangú sorokkal, 9x14 cm. 1554195
12641
293
Military
1945 Angol katona zsoldkönyve, számos későbbi bejegyzéssel 1551431
12642
293
Military
Német tábori csendőr barátkozik a magyar csendőrökkel, modern fotóreprodukció, hátulján feliratozva, 10,5×9 cm
1551430
12643
293
Military
Tábori csendőr "partizánt" hallgat ki, modern fotóreprodukció, hátulján feliratozva, 10,5×9 cm
1549461
12644
293
Military
cca 1915 6 db tábori posta, különféle bélyegzésekkel 1554512
12645
293
Military
cca 1917 Huszár fotója, fotólap, hátoldalon személyes jellegű fotókkal, 8x13 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF