Fényes jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 27×36 c... https://www.darabanth.com/de/293-Fernauktion/293.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Fenyes-jelzessel-Falusi-utca-reszlet-Olaj-vaszon-keretben-27C39736-cm~II1555483
1555483
10072
293
Beschreibung: Fényes jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 27×36 cm
: vörös_iván