1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.
1930 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1930, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.
A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság (1883-1933) Jubileumi Kiállításának Katalogusa. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Modern félműbőr kötés, papír védőborítóban. Szép állapotban. / Modern half-leatherette-binding, in paper cover, in Hungarian language.