Antik Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1554784
11032
293
Antique
Réz fényképtartó keret, muranói berakással, apró hiányokkal, 7x6 cm 1465639
11033
293
Antique
Antik kínai mintás bronz doozka, némi patinával a tetején / Vintage Chinese bronze box 3x5x6 cm
1549505
11034
293
Antique
Aranyozott ezüst (Ag.) nyelű francia antik kés, jelzett, gyöngyház nyéllel, h:20 cm, bruttó:32 g 1345954
11035
293
15000
Antique
Unis France sztereokép néző, jó állapotban / Stereoscope
1491196
11036
293
Antique
cca 1930 Autóüveg párátlanító készülék, utólag felszerelhető az automobilokra / cca 1930 Vintage auto back windscreed vapour diffuser 45x22 cm
1380146
11037
293
14000
Antique
1508425
11038
293
Antique
Antik rózsavirág bronz mintaforma, jelzés nélkül, kb 5 kg, 35×13 cm
1555480
11039
293
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű étkészlet: 6 db villa és kés, jelzettek, díszdobozban, h: 16 ill. 17 cm 1555076
11040
293
Antique
Szecessziós jelzett zsebóra tartó. Sellő, nőalakos. / Pocket watch holder. Art nouveau signed. 13x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF