30577.
Beendet 292. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2- kopás, ü. oxidációs fo., ragasztónyom