Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése 1907 / Bajnoki érem Kis nehéz I. 931-2" aranyozott, jelzett Ag díjérem nemzetiszínű mellszalagon, "LP" gyártói jelzéssel (~26-28g/0.800/40mm) T:2,2- aranyozás kicsit kopott

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter