Juwelen

Zahl der Lose: 154

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, méret: 60, bruttó: 11 g
19060.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,9 g
19061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizzel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,4 g
19062.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) levélmintás gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,8 g
19063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) Mária medál, jelzett, 3,5x2,1 g, nettó: 3,5 g
19064.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) markazitos teknős kitűző, jelzett, 3x2,1 cm, bruttó: 6,9 g
19065.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
19

Ezüst(Ag) seprűs boszorkány függő, jelzett, 3x1,3 cm, nettó: 1,3 g
19067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 4,1x2,2 cm, nettó: 2,7 g
19068.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) delfin függő, jelzett, 2,5x1,8 g, nettó: 1,7 g
19069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) hal függő, jelzett, 2,2x1,5 cm, nettó: 1,3 g
19070.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) csavart karika fülbevalópár, jelzett, 1,7x1,4 cm, nettó: 1,9 g
19071.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,1 g
19072.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF