Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1546768
19000
292
4600
Jewellery
Részben aranyozott ezüst(Ag) fonott nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 16 és 42 cm, 39 g 1545814
19001
292
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 5,7 g
1545798
19002
292
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes pancer nyaklánc, jelzett, h: 44,5 g, nettó: 9 g
1545821
19003
292
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,7 g 1545812
19004
292
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 47, bruttó: 1,5 g
1545826
19005
292
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört indamintás gyűrű,, jelzett, méret: 50, nettó: 3,2 g 1545829
19006
292
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott széles gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,5 g 1545830
19007
292
Jewellery
Ezüst(Ag) sárga csiszolt üveggel díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,8 g 1545836
19008
292
Jewellery
Ezüst(Ag) kettős hullám gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,4 g
1545845
19009
292
Jewellery
Ezüst(Ag) köves kígyó gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,6 g
1545852
19010
292
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos mérleg gyűrű, jelzett, kis deformációval, méret: 60, bruttó: 2,7 g 1545857
19011
292
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 2,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF